Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Hadi SÜZER
         Harran Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nün değerli hocalarından Mehmet Hadi SÜZER  hocamızın bu projede bize öncülük etmesi, hatalarımızı düzeltmesi, tecrübesi,bilgisi,birikimi ve yol gösterici  özelliği bizim için  bu konulardaki açığımızı kapatmadaki en büyük avantajımız oldu. Emeği ve sabrı için kendisine çok çok teşekkür ederiz.
     MELAHAT BAYUK
           
Harran Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği  Bölümü öğrencisi
         Bu proje üzerinde ki etkim takım arkadaşlarım ile beraber olması gereken birçok çalışma üzerine uygun hareket edip zamanında projeyi teslim etmek.
      KÜBRA KILIÇ
           
Harran Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği  Bölümü son sınıf öğrencisi
 
        Yeni birşeyler üretmeyi , araştırmayı severim. Hızlı öğrenirim, öğrendiğim bilgileri etrafımdaki insanlarla paylaşmayı onlarında öğrenmesini sağlamaya çalışırım,bilginin paylaştıkça çoğaldığına inanırım. Bu proje ile de takım olarak kendimize mobil uygulama anlamında çok şey kattığımızı  düşünüyorum.
Öğrt. İBRAHİM HALİL EĞLİS
             Yılların vermiş olduğu öğretmenlik tecrübesinin yanında, günümüzün gerektirdiği teknolojik imkanlar ve gelişmeler nedeniyle  bilgisayar mühendisliğini okumaya karar verdim.
     Öğretim sürecinde şunu anladım ki Bilgisayar bilimleri sonu uçsuz bucaksız bir çöl gibi bitmeyen bir genişliğe sahip ve her geçen gün ona daha fazla ihtiyaç duyulan bir bilim dalı. 
     Benim buradan kazanmış olacağım bilgi ve birikiminde bir şekilde genç dimağlara ulaşacağından hiç şüphem yok